VİNÇ HİZMETLERİ

Şirketimiz 2002 yılından itibaren gelişen nakliyat sektöründe birçok alanda uzmanlaşmıştır . Ülkemiz ve gelişen nakliyat sektörünün en önemli yük dalı olan Vinç Taşımacılığı dalında oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Asya Ağır Nakliyat olarak vermiş olduğumuz vinç taşıma hizmetleri şunlardır… ( Köprü taşımacılığı, gezer vinç taşımacılığı, mobil vinç taşımacılığı ,kule vinci taşımacılığı, teleskopik vinç taşımacılığı mobil kule vinci taşımacılığı,)   Sadece bulunduğunuz illerde değil tüm TÜRKİYE’de ulaşabilirsiniz . Taşıdığımız yükleri ve  gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır..

Hiyap Vinç Kiralama

Hiyap vinçler kamyon üstü vinçler olarak adlandırılmaktadır. Ağır yük taşımalarda genel olarak kullanılan hiyap vinçler bir çok alanda kullanılır ve işlerimizi kolaylaştırır. Asya Nakliyat olarak İzmir ve çevre ilçelerinde 7/24 Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sepetli Vinç Kiralama

Tabela Erişim , Dış cephe erişim , Yüksek yerlerde çalışma gibi ihtiyaçları karşılamak amacıyla sepetli vinç kiralama hizmetlerini Uygun ve Sorunsuz çözümler ile Asya Nakliyat olarak İzmir ve çevre ilçelerinde 7/24 Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.